Pille ja kuldkala

Pille ja kuldkala

Autor: Evelyn Vahi

Kirjastus: LASTERAAMAT

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui väike tüdruk ja tema kuldkala vahel tekib sõprus? Evelyn Vahi raamat "Pille ja kuldkala" viib teid südamlikule seiklusele, kus avastate, kuidas lihtne hommik võib muutuda ootamatuteks ja põnevateks sündmusteks.

Kujutage ette, et ärkate ühel hommikul ja teie lemmikloom, kes tavaliselt uinub teie ärkamise ajal, on hoopis midagi muud plaaninud. Just nii algab Pille päev. Kui Pille silmad avab, märkab ta, et tema armas kuldkala ei maga, nagu tavaliselt. Mis võiks olla selle põhjuseks? Ja veelgi enam, mida arvab sellest kõigest Pille ema?

Evelyn Vahi "Pille ja kuldkala" on lugu, mis räägib uudishimust, pereväärtustest ja väikeste olendite suurest mõjust meie igapäevaelule. See on raamat, mis ei rikasta ainult laste kujutlusvõimet, vaid pakub ka täiskasvanutele meeldivat meenutust lapsepõlve lihtsatest rõõmudest.

Raamatus toimuvad sündmused on esitatud läbi Pille silmade, pakkudes lugejale võimalust näha maailma lapse puhta ja imestuse täis pilgu läbi. See on lugu, mis õpetab meile, et iga päev võib peita endas midagi erilist, kui me vaid oleme valmis seda märkama.

Kui olete huvitatud lastekirjandusest, mis toob esile igapäevase elu maagia ja pakub sooja lugemiselamust, siis "Pille ja kuldkala" on teie jaoks ideaalne valik. Avastage, mis juhtub, kui Pille ja tema kuldkala päev võtab ootamatu pöörde, ja laske end kaasa haarata sellest südantsoojendavast loost.