PILLE JA PAHUPIDI PÄEV

PILLE JA PAHUPIDI PÄEV

Autor: Evelyn Vahi

Kirjastus: LASTERAAMAT

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, miks asjad on just sellised nagu nad on? "Pille ja Pahupidi Päev", autoriks Evelyn Vahi, viib sind kaasa ühele erilisele seiklusele, kus igapäevane reaalsus saab uue kuju.

Kujuta ette, et ühel päeval ärkad ja otsustad, et kõik, mis on tuttav, võiks olla hoopis teistsugune. Just sellise mõtteviisi haarab endale peategelane Pille, kui ta ühel hommikul sokke jalga tõmmates mõtisklema hakkab. Ta küsib endalt, miks on asjade nimed just sellised, nagu me oleme harjunud, ja mis juhtuks, kui kõik need nimed ja asjad pöörataks kasvõi üheks päevaks pea peale.

Evelyn Vahi "Pille ja Pahupidi Päev" on lugu, mis kutsub sind kaasa mõtlema ja uurima, kuidas Pille oma kujutlusvõime ja loovuse abil tuttavliku maailma uueks loob. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ärgitab ka lugeja enda fantaasiat ja uudishimu.

Avasta, kuidas Pille oma pahupidi päeva veedab ja kuidas see tema maailma muudab. See on lugu, mis võib sind inspireerida vaatama oma igapäevaelu hoopis uue nurga alt. Võta hetk, et sukelduda Pille fantaasiarikkasse maailma ja avastada, mis juhtub, kui lased oma mõttelennul vabaks.