Pille ja Peeter loodust avastamas

Pille ja Peeter loodust avastamas

Autor: Kate Nolan

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis avastama looduse imesid koos kahe uudishimuliku tegelasega? "Pille ja Peeter loodust avastamas", autoriks Kate Nolan, on raamat, mis viib sind rännakule läbi aastaaegade, kus saad tuttavaks mitmekesise taimestiku ja loomariigiga, mis peitub otse sinu silme all.

Kujutle end jalutamas läbi heinamaa, kus kuldne päike toob esile tulikate erksad värvid ja moonide punase sära. Kuula, kuidas rohutirtsud siristavad ja mesilased sumisevad – need on looduse helid, mis saadavad sind igal sammul. Pille ja Peeter on sinu giidid selles värvikirevas maailmas, kus iga lehekülg on täis avastamisrõõmu.

Raamat "Pille ja Peeter loodust avastamas" on justkui akna avamine loodusele, pakkudes rikkalikult illustreeritud lehekülgi, mis on täis elavat ja täpset teavet meie keskkonna kohta. Iga illustratsiooni juures on selgitused, mis aitavad sul mõista, keda või mida pildil näed, olgu selleks siis linnud, putukad või taimed.

Selle raamatu lehekülgedel saad teada, millised nähtused ja olendid on iseloomulikud kevadele, suvele, sügisele ja talvele. See on suurepärane võimalus õppida tundma loodust ja selle tsükleid, mis mängivad olulist rolli meie igapäevaelus.

Kas oled valmis sukelduma looduse saladustesse? Haara "Pille ja Peeter loodust avastamas" ja lase oma uudishimul juhtida sind läbi nende värvikate lehekülgede. See on ideaalne kaaslane nii noortele kui vanadele loodushuvilistele, kes soovivad oma teadmisi laiendada ja õppida märkama ilu, mis peitub igas rohulibles ja tiivatõmbes. Avasta koos Pille ja Peetriga – see on seiklus, mis rikastab sinu arusaama loodusest ja selle imelistest nähtustest.