Pille ja Peetri numbriraamat

Pille ja Peetri numbriraamat

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled valmis sukelduma maalilise Õunapuu talu igapäevaellu koos Pille ja Peetriga? "Pille ja Peetri numbriraamat", mille on kirjutanud armastatud autor, on just see teos, mis viib sind ja sinu väikeseid lugejaid avastusretkele läbi numbrimaailma, tutvustades arve 1-st 10-ni.

See raamat ei ole lihtsalt numbrite õppimise vahend – see on värviküllane seiklus, kus iga lehekülg on täis elu ja tegemisi. Lapsed saavad loendada traktoreid, mis põldudel toimetavad, linnukesi, kes taevas tiirutavad, ja lambaid, kes rahulikult karjamaal söövad. Ja nagu iga mänguline seiklus, on ka siin peidus üks väike kollane pardipoeg, kes ootab leidmist igal pildil.

Raamatu tekst on esitatud selgetes trükitähtedes, mis tähendab, et lisaks numbritele saavad pisikesed lugejad harjutada ka lugemise kunsti. See on ideaalne viis ühendada lõbus ja õpetlik aeg, arendades samal ajal lapse loendamisoskust ja tähelepanu detailidele.

Kui otsid oma lapsele raamatut, mis oleks hariv ja kaasahaarav, siis "Pille ja Peetri numbriraamat" on suurepärane valik. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja õppimisvõimalusi esimestest numbritest kuni lugemisoskuse arendamiseni. Ära lase sellel võimalusel libiseda – avasta koos Pille ja Peetriga, kui palju lõbu võib pakkuda õppimine!