Pillede kokaraamat. Kahe toiduajakirjaniku lemmikud

Pillede kokaraamat. Kahe toiduajakirjaniku lemmikud

Autor: Pille Enden,Pille Petersoo

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Kokaraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.99€
Osta
Kui otsid kööki uut inspiratsiooni, siis "Pillede kokaraamat" on just see, mida vajad. Autorid Pille Enden ja Pille Petersoo, kelle nimed on Eesti toidusõpradele hästi tuntud, on kokku pannud oma parimad retseptid, et jagada neid sinuga. Pille Petersoo, kes on tuntud oma populaarse kokandusportaali Nami-Nami eestvedajana, ning Pille Enden, kes on aastaid loonud retsepte tuntud ajakirjadele nagu Pere ja Kodu ning Kodukiri, on oma kogemused ja lemmikud ühendanud ühes raamatus.

See raamat pakub sulle võimalust sukelduda kahe armastatud toiduajakirjaniku maailma, avastades 100 retsepti, mis on täis maitseid ja kvaliteeti. Olgu su eelistuseks suupisted, supid, salatid, saiad-leivad, hautised, praed, koogid või magustoidud, leiad siit kindlasti midagi, mis rikastab sinu toidulauda.

Kasuta võimalust õppida tõelistelt meistritelt ja tuua oma kööki Pillede lemmikud, mis on läbi aegade katsetatud ja armastatud. Avasta Pillede maitsva maailma saladused ja lase oma maitsemeeltel rännata läbi nende hoolikalt valitud ja armastusega koostatud retseptide. Tere tulemast avastama Pillede köögi parimaid palasid!