PIMEDUS MÖÖDUB

PIMEDUS MÖÖDUB

Autor: Marek Roots

Kirjastus: ALLIKA KIRJASTUS

Kategooria: Varia
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
Kas otsite midagi, mis valgustaks teie igapäevaelu ja pakuks hinge kosutust? "Pimedus möödub" on raamat, mis võib pakkuda teile just seda. Autor Marek Roots, kes on Tartu Pauluse koguduse hingekarjane ja kolme lapse vanem, on kokku pannud sügavamõttelised mõtisklused, mis algselt ilmusid ajalehes "Eesti kirik".

See teos on enamat kui lihtsalt kogumik mõtteid – see on teejuht, mis aitab lugejal leida valgust igapäevaelu väljakutsete keskel. Marek Roots ei paku pelgalt lohutust, vaid ka praktilist juhatust, kuidas leida valgust ja seda endas hoida. Iga peatüki lõpetab lihtne, kuid südamest tulev palve, mis aitab lugejal mõtiskluste sõnumit sügavamalt mõtestada ja enda ellu rakendada.

Rootsi varasem looming, nagu luulekogu "Tuuletund", on juba tõestanud tema oskust sõnade abil luua tähendusrikkaid ja kõnekaid pilte. "Pimedus möödub" jätkab samal poeetilisel ja mõtlikul lainel, pakkudes lugejatele võimalust peatuda ja leida hetki mõtiskluseks ka oma kiiretes päevades.

Kui tunnete, et otsite midagi, mis valgustaks teie teekonda ja annaks jõudu pimedusega silmitsi seista, siis võib "Pimedus möödub" olla teile inspiratsiooniks ja toeks. Lugege ja laske Marek Rootsi sõnadel juhatada teid valguse poole.