PIMEDUSE KANGELANNA. ÕHTUSÖÖK VAMPIIRIGA

PIMEDUSE KANGELANNA. ÕHTUSÖÖK VAMPIIRIGA

Autor: Abigail Gibbs

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noortele
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
33.10€
Hetkel pole saadaval
Apollo
38.95€ / 37.00€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis tunne võiks olla seista Londoni südames, Trafalgari väljakul, keset ööd, kui linn on vaikseks jäänud? "Pimeduse kangelanna: õhtusöök vampiiriga" viib sind otse sellele väljakule, kus noor Violet Lee leiab end külma juuliöö haardes, kahetsedes oma julget riietusvalikut. See on Abigail Gibbsi debüütromaan, mis sukeldub vampiiride ja inimeste põimunud maailma.

Violeti elu võtab ootamatu pöörde, kui ta röövitakse ja satub võimsa vampiiriperekonna Varnide kätte. Teda ootab ees valik, mis määrab tema saatuse: kas alistuda vampiiriks saamisele või veeta ülejäänud elu kuningliku vampiiride klanni vangistuses. Violet on kindlameelne ega soovi oma inimlikkust kaotada, kuid kuidas mõjutavad tema otsust tärkavad tunded salapärase ja võrgutava vampiiride kuningriigi troonipärija vastu?

See põnevusrikas lugu on täis ootamatuid pöördeid ja südameid võitvaid tegelasi, kes panevad sind kahtlema, milline on armastuse ja ohverduse tõeline hind. Kui sind paeluvad üleloomulikud olendid ja nende keerulised suhted inimestega, siis "Pimeduse kangelanna: õhtusöök vampiiriga" on just sinu jaoks. Astu Violeti kingadesse ja koge vampiiride maailma, mis on sama ahvatlev kui ohtlik.