Pimeduse kütkes

Pimeduse kütkes

Autor: Cara Hunter

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsid põnevikku, mis paneb su südame kiiremini pööritama ja mõistuse äärmisele proovile? Cara Hunteri "Pimeduse kütkes" on just see, mida vajad. See on teos, mis haarab sind oma külmavärinaid tekitava looga esimestest lehekülgedest peale ja ei lase lahti enne viimast punkti.

Kujutle rahulikku naabruskonda, kus iga päev möödub nagu eelmine, kuni ühel päeval avastatakse ühest keldrist midagi kohutavat. Seal, lukustatud ruumis, leitakse eluga võitlev noor naine ja laps. Nad on mõistatus – keegi ei tea, kes nad on või kuidas nad sinna said. Naine on vait, laps on segaduses, ja majaelanik eitab igasugust seotust. Kogukond on šokis, sest keegi ei osanud aimata, et nende turvalises keskkonnas võib peituda midagi nii sünget.

Sisene inspektor Adam Fawley, detektiiv, kes mõistab, et iga detail võib olla võtmetähtsusega. Ta seisab silmitsi puslega, mis viib ta kahe aasta taguse lahendamata juhtumini, kus samuti kadusid jäljetult naine ja laps. Kui Fawley avastab, et need kaks juhtumit võivad olla omavahel seotud, hakkavad sündmused võtma ootamatuid pöördeid.

"Pimeduse kütkes" on raamat, mis ei jäta sind külmaks. See on lugu, mis räägib ammustest saladustest ja varjudest, mis võivad peituda just seal, kus sa neid kõige vähem ootad. Hunteri oskus luua keerulisi ja sügavalt inimlikke tegelasi muudab loo veelgi kaasahaaravamaks.

Kui oled lugenud ja armastanud "Nad ei leia sind iial", siis "Pimeduse kütkes" ei valmista sulle pettumust. See on raamat, mis on täis üllatusi ja keerdkäike, mille lõppu on võimatu ette ennustada. Valmistu lugemiskogemuseks, mis hoiab sind ärkvel hiliste öötundideni, pakkudes intellektuaalset väljakutset ja põnevust, mis ei lase sul raamatut käest panna.