PINGVIINIPOEG PINGU. VÄRVID JA VORMID

PINGVIINIPOEG PINGU. VÄRVID JA VORMID

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.57€
Osta
Kas olete valmis avastama maailma koos armsa pingviinipoja Pinguga? "Pingviinipoeg Pingu. Värvid ja vormid" on raamat, mis viib teid ja teie väikseid uudishimulikke avastajaid värvide ja vormide imelisse maailma. See on ideaalne lugemine, et tutvustada lastele esmaseid kontseptsioone ja oskusi, mis on pakitud rõõmsasse ja värviküllasesse formaati.

Raamat on loodud selleks, et pakkuda harivat kogemust, mis on sama meelelahutuslik kui õpetlik. Pingu seiklused on täis põnevaid hetki, mis aitavad lastel mänguliselt õppida ja avastada erinevaid värve ning vorme, mis on igapäevaelus nii olulised.

Kui teie lapsed on juba tuttavad Pingu tegelaskujuga, siis see raamat toob neile kindlasti naeratuse näole. Kui aga Pingu on teie peres uus, siis on see suurepärane võimalus sukelduda tema südamlikku maailma, kus õppimine käib käsikäes lõbuga.

"Pingviinipoeg Pingu. Värvid ja vormid" on loodud selleks, et aidata teie lapsel arendada visuaalset taju ja peenmotoorikat, mis on olulised oskused igas arenguetapis. Raamat on kujundatud nii, et see haarab lapse tähelepanu ja tekitab huvi õppimise vastu, muutes haridusliku teekonna nauditavaks.

Kutsun teid üles tutvustama oma lapsele Pingu maailma, kus õppimine on lõbus ja kus iga värv ning vorm toob kaasa uue ja põneva avastuse. Avage "Pingviinipoeg Pingu. Värvid ja vormid" ja laske oma lapse kujutlusvõimel lennata koos Pingu seiklustega!