Pinocchio. Pappraamat

Pinocchio. Pappraamat

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta uuesti klassikaline lugu väikesest puupoisist, kes õpib elu keerdkäikude kaudu tõeliseks ja südamlikuks lapseks. See ajatu seiklus on nüüd saadaval vastupidavas pappraamatu formaadis, mis on loodud spetsiaalselt sinu väikseima pere liikme jaoks, et nad saaksid turvaliselt ja mugavalt lugemismaailmaga tutvust teha.

Raamatus "Pinocchio. Pappraamat" on kasutatud selgeid ja lihtsalt loetavaid trükitähti, mis toetavad sinu lapse esimesi samme lugemise ja kirjutamise õppimisel. See võimaldab neil harjutada nii iseseisvalt kui ka koos sinuga, kui nad sulle oma uusi oskusi uhkusega ette loevad.

Kas oled valmis sukelduma koos oma lapsega Pinocchio maagilisse maailma, kus iga lehekülg on täis õpetlikke hetki ja südantsoojendavaid seiklusi? See raamat on suurepärane kingitus, mis mitte ainult ei rikasta sinu lapse lugemiskogemust, vaid aitab kaasa ka nende emotsionaalsele ja eetilisele arengule. Võta aega, et nautida koos lapsega neid väärtuslikke hetki, mis jäävad teie mälestustesse igaveseks.