PINOCCHIO VÄRVIMISRAAMAT

PINOCCHIO VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Avasta Pinocchio imeline maailm, kus iga lehekülg kutsub sind looma oma värviküllast versiooni sellest ajatust loost. Kas oled valmis sukelduma Disney klassikalise tegelase, Pinocchio seiklustesse, kes unistab päris poisiks saamisest? Sinu ees on raamat, mis ei ole lihtsalt jutustus – see on võimalus olla loov ja anda elu värvidele, mis peituvad sinu kujutlusvõimes.

Käesolev raamat, "Pinocchio värvimisraamat", pole pelgalt meelelahutus; see on sild, mis ühendab lugemise imelise maailma ja kunstilise eneseväljenduse. Saad jälgida Pinocchio ja tema heatahtliku isa Geppetto südantsoojendavat lugu, kuidas puunukust saab tõeline poiss, ja samal ajal anda oma panuse nende loo visuaalsesse kujundusse.

Võta oma värvipliiatsid või -kriidid ja valmistu andma elu Pinocchio ja Geppetto maailmale, mis on täis imesid ja õpetlikke hetki. Iga pilt ootab sinu puudutust, et muutuda elavaks ja kordumatuks kunstiteoseks, mis räägib sinu enda lugu.

"Pinocchio värvimisraamat" on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, arendades samal ajal nende peenmotoorikat ja värvitaju. See on ka ideaalne kingitus igale Disney armastajale, olenemata vanusest.

Kas oled valmis avastama Pinocchio maailma uuel ja põneval viisil? Haara see raamat ja lase oma fantaasial lennata!