PIOPPI DIEET. UUS LÄHENEMINE VAHEMERE DIEEDILE

PIOPPI DIEET. UUS LÄHENEMINE VAHEMERE DIEEDILE

Autor: Aseem Malhotra,Donal O'neill

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Toitumine
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks Vahemere piirkonna inimesed nii kaua ja tervena elavad? Võib-olla on vastus peidus Itaalia väikeses külakeses nimega Pioppi, mis on tuntud kui Vahemere dieedi häll. See raamat, "Pioppi dieet: Uus lähenemine Vahemere dieedile", autoriteks südamearst Aseem Malhotra ja filmimees-sportlane Donal O'Neill, avab ukse saladustele, mis võivad aidata sul oma elu pikendada ja tervist parandada.

Raamatus jagavad autorid oma teadmisi ja kogemusi, mida nad kogusid Pioppi külas viibides. Nad toovad välja, kuidas kohalikud elanikud ühendavad maitsvad ja toitvad söögikorrad lihtsa igapäevase liikumisega, luues elustiili, mis on kohandatav igaühe vajadustele. See pole lihtsalt dieet, vaid terviklik lähenemine, mis rõhutab tasakaalu ja naudingut toidust ning aktiivsusest.

Kui sind huvitab, kuidas oma toitumist ja liikumisharjumusi muutes tervislikumalt ja õnnelikumalt elada, võib "Pioppi dieet" olla just see, mida otsid. See raamat ei paku mitte ainult toitumisnõuandeid, vaid ka praktilisi juhiseid ja inspiratsiooni, kuidas muuta oma elustiili jätkusuutlikul ja nauditaval viisil. Võta aega, et avastada Pioppi küla tarkusi ja leida oma tee pikema ja tervema eluni.