Pipi Pikksukk läheb laevale

Pipi Pikksukk läheb laevale

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2004 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis seikluseks, mis viib sind kaugemale kui kunagi varem? Astu sisse Astrid Lindgreni imelisse maailma, kus kohtud jälle selle vallatu tüdrukuga punastes patsides – Pipi Pikksukaga. "Pipi Pikksukk läheb laevale" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks.

Pipi ei ole tavaline tüdruk – tema seiklused on sama erilised kui tema isiksus. Selles põnevas loos jälgime Pipit, kui ta uudistab linna, teeb oma esimesed sammud kooliteel (kuigi ainult lühikeseks ajaks), avastab laadamelu ning kõige selle keskel saabub tema ellu ootamatu, kuid armastatud külaline – tema enda isa, kapten Eefraim Pikksukk. Koos asuvad nad teele, et kogeda avarat merd ja seiklusi, mis ootavad neid suure veeavaruse süles.

Kui sa pole veel Pipi ja tema sõprade, Tommy ja Annika, lõbusate tegemistega tuttav, siis on "Pipi Pikksukk läheb laevale" suurepärane võimalus sukelduda nende lustakasse maailma. Ja kui sa juba oled Pipi fänn, siis see raamat on nagu kojutulek – täis naeru, põnevust ja seda tuttavat soojust, mida Astrid Lindgreni lood pakuvad.

Raamat on kirjutatud lihtsas ja selges keeles, mis teeb selle sobivaks nii noortele lugejatele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad meenutada lapsepõlve seiklusi. Astrid Lindgreni oskus luua karaktereid, kes on sama reaalsed kui lugeja enda sõbrad, on teinud Pipi lood ajatuks klassikaks.

Kui sinu süda igatseb seiklust ja vabadust, siis "Pipi Pikksukk läheb laevale" on just see raamat, mida sa vajad. Lase end kaasa haarata Pipi vankumatust vaimust ja avasta, mida tähendab olla tõeliselt vaba. Kas oled valmis heiskama purjed koos Pipi ja kapten Eefraimiga?