PISIKESE PEETRI PANNKOOGIPIKNIK

PISIKESE PEETRI PANNKOOGIPIKNIK

Autor: Tiina Kilkson

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.75€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid midagi südamlikku ja põnevat, mida lugeda oma pisipõnnile? "Pisikese Peetri Pannkoogipiknik" autorilt Tiina Kilksonilt on just see, mida vajad. See on lugu, mis viib sind ja sinu last kaasa ühele rõõmsale seiklusele koos väikese Peetri ja tema sõpradega.

Ühel kaunil päikesepaistelisel pühapäeval otsustab Peetrike koos oma isa ja ustava koera Pontuga minna pargi rohelusse piknikule. Nende menüüs on maitsvad pitsad, krõbedad präänikud ja kuldpruunid pannkoogid, mis ei jäta ükskõikseks mitte ainult piknikulisi, vaid ka pargi elanikke. Sealhulgas üks uudishimulik pardipere, kes tiigi ääres toimetab, ning Peetri kirev papagoi, kes alati valmis on mõnele maiuspalale pilgu peale heitma.

Tiina Kilksoni loodud maailm on täis värvikaid tegelasi ja elavat keelekasutust, mis köidab nii laste kui ka täiskasvanute tähelepanu. See raamat ei ole mitte ainult lõbus lugemine, vaid pakub ka võimalust õppida tundma tähestikku, eriti tähte P, mis on selle loo keskmes.

Kui soovid pakkuda oma lapsele rõõmu ja haridust läbi lugemise, siis "Pisikese Peetri Pannkoogipiknik" on ideaalne valik. Võta hetk, et sukelduda koos Peetri ja tema sõpradega nende magusasse seiklusse ja avasta, millised üllatused neid ees ootavad.