PISIKESED LOOMAD

PISIKESED LOOMAD

Autor: Natalie Marshall

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.60€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Avasta peidus pisikesi loomi ja putukaid, kes on end varjanud just sinu silmade eest! "Pisikesed loomad" on Natalie Marshalli loodud põnev raamat, mis kutsub sind ja su pere noorimaid liikmeid avastusretkele. Iga lehekülje taga ootab sind uus üllatus – tõmba klappi ja leiad teise, veelgi salapärasema klapi, mis paljastab, kus need armsad olendid peidus on!

Raamatuga "Pisikesed loomad" saavad lapsed mitte ainult lõbutseda, vaid ka õppida. Tekst on esitatud selgetes trükitähtedes, mis aitab kaasa lugemisoskuse arengule. See on suurepärane viis tutvustada lastele varajast lugemist ja loomade tundmaõppimist mängulises võtmes.

Kuid olge ettevaatlikud, kui teil on kodus väikeseid lapsi. Raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumist. Seetõttu veenduge, et raamat oleks kasutusel ainult vanemate järelvalve all.

"Pisikesed loomad" on ideaalne kingitus uudishimulikule lapsele, kes armastab avastada ja õppida uusi asju. See on lõbus ja hariv lisa igale lasteraamatute kollektsioonile. Kas oled valmis avama selle raamatu ja avastama, millised armsad loomakesed on peitu pugenud?