PJ MASKS. NUPUTAMISRAAMAT

PJ MASKS. NUPUTAMISRAAMAT

Autor: Eone

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas oled valmis seikluseks koos oma lemmikkangelastega? "PJ Masks. Nuputamisraamat", mille autoriks on Eone, kutsub sind kaasa mõtlema ja lahendama põnevaid ülesandeid, mis panevad su nutikuse proovile. See raamat ei ole lihtsalt ajaviide – see on kutse astuda PJ Masks'i maailma, kus iga lehekülg toob esile uue väljakutse.

Kui sulle meeldib pead murda ja otsid midagi, mis sinu päeva erksamaks muudaks, siis on see raamat just sulle. PJ Masks'i tegelased ei jäta kedagi külmaks – nad on siin, et pakkuda sulle kaasahaaravat ja harivat meelelahutust. Raamatu lehekülgedel ootavad sind mitmesugused mõistatused ja tegevused, mis on loodud selleks, et arendada loogilist mõtlemist ja pakkuda rõõmu nii väikestele kui ka suurtele.

Eone on loonud teose, mis ei ole pelgalt lasteraamat, vaid kaaslane, mis aitab sul arendada oma oskusi ja pakub samal ajal lõbusat ajaviidet. Kas oled valmis sukelduma PJ Masks'i maailma ja näitama, kui osav nuputaja sa oled? Haara "PJ Masks. Nuputamisraamat" ja lase oma seiklusel alata!