PJ MASKS. VÄRVIMISRAAMAT

PJ MASKS. VÄRVIMISRAAMAT

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Avasta öö varjus tegutsevate kangelaste maailm "PJ Masks. Värvimisraamat" lehekülgedel! See raamat kutsub sind ühinema armastatud tegelastega nende põnevates öistes retkedes, andes sulle võimaluse tuua oma lemmikkangelased ellu läbi värvide ja loovuse. Haara kinni oma värvipliiatsitest ja anna elu nendele superägedatele piltidele!

"PJ Masks. Värvimisraamat" on suurepärane võimalus lastele, et arendada peenmotoorikat ja värvitaju, pakkudes samas lõbusat tegevust, mis toetab ka fantaasiat ja loovust. Värvimine on tegevus, mis võib pakkuda rõõmu igas vanuses, nii et see raamat sobib suurepäraselt jagamiseks pere noorimate liikmetega.

Kui oled juba tuttav PJ Masks'i seiklustega televiisorist või raamatutest, siis see värvimisraamat viib su suhte nende väikeste kangelastega järgmisele tasemele. Iga lehekülg pakub uut võimalust olla osa nende maailmast, luues samas midagi täiesti unikaalset – sinu enda kujundatud kunstiteost.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda, et olla osa PJ Masks'i meeskonnast. Täida nende maailm värvidega ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Catboy, Owlette ja Gekko seiklustega. "PJ Masks. Värvimisraamat" ootab sind, et avastaksid kangelaslikkust ja sõprust, mis peitub igas öös.