PJ MASKS. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

PJ MASKS. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Avasta öö varjus tegutsevate noorte kangelaste põnev maailm "PJ Masks. Värvimisraamat kleebistega". See raamat viib sind otse tegevuse keskele, kus saad ise luua ja kaunistada omaenda PJ Masks seiklusi. Raamatu lehekülgedel ootavad sind armastatud tegelased nagu Kassipoiss, Öökullitüdruk ja Gekko, valmis sinuga üheskoos värvide ja kleebistega maailma päästma.

Kas oled valmis oma kujutlusvõime piire kompama? "PJ Masks. Värvimisraamat kleebistega" pakub sulle mitte ainult lõbusat värvimiskogemust, vaid ka võimalust oma lemmiktegelastele isikupära anda. Raamatu kaasasolevad kleebisud lisavad loovusele veelgi mõõdet, võimaldades sul tuua PJ Masks maailma veelgi lähemale.

Kui oled PJ Masks sarja fänn või soovid oma lapsele pakkuda arendavat ja samas kaasahaaravat tegevust, on see värvimisraamat ideaalne valik. See on suurepärane viis arendada peenmotoorikat, värvitaju ja loovust, pakkudes samal ajal rõõmu ja meelelahutust.

Kasuta võimalust veeta kvaliteetaega koos lastega või lase neil iseseisvalt PJ Masks universumis seigelda. Haara pliiatsid ja kleebisud ning asu värvima – sinu kangelaslikud seiklused ootavad!