PJ MASKS. VÄRVIMISRAAMAT

PJ MASKS. VÄRVIMISRAAMAT

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis seikluseks, mis paneb su kujutlusvõime proovile? "PJ Masks. Värvimisraamat" kutsub sind liituma vaprate kangelaste, Öökullitüdruku, Kassipoisi ja Gekkoga, nende igapäevases võitluses kurjuse vastu. Sinu ülesandeks on tuua värv ja elu nende maailma, mis on täis põnevust ja seiklusi.

See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisraamat. See on võimalus sinu jaoks astuda kangelaste kingadesse ja näidata oma loovust, valides just need toonid ja varjundid, mis toovad PJ Masks tiimi tegelased ellu just nii, nagu sina seda näed. Võta kätte oma lemmikvärvipliiatsid või -markerid ja anna oma panus, et aidata neil võidelda kurjade piraatide ja teiste pahalastega, kes ohustavad linna rahu.

Iga lehekülg on uus võimalus näidata oma kunstilist annet ja kujundada PJ Masks maailma just nii värvikirevana, nagu sina seda ette kujutad. See raamat on suurepärane võimalus veeta aega, arendada peenmotoorikat ja värviõpetust, mis on oluline osa laste arengust.

"PJ Masks. Värvimisraamat" on ideaalne kingitus igale väikesele fännile, kes armastab joonistamist ja värvimist ning soovib olla osa oma lemmiktegelaste seiklustest. Kas oled valmis võtma vastu väljakutse ja näitama oma kangelaslikkust pliiatsite ja pintslitega? Avasta oma sisemine kunstnik ja aita PJ Masks tiimil tuua õiglus ja rõõm tagasi nende maailma.