Põhjus elada

Põhjus elada

Autor: Richard Roper

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne romantika
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.60€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsid raamatut, mis puudutaks sinu südant ja pakuks samal ajal ka mõnusat muigamist? Richard Roperi debüütromaan "Põhjus elada" võib olla just see, mida vajad. See on lugu, mis kõneleb elu hapratest niitidest – surmast, valedest, üksindusest ja armastusest, kuid ei jäta kõrvale ka mudelrongide maailma võlu.

Andrew' elu on keerulises seisus. Ta on end tööintervjuul paremas valguses näidanud, väites, et tal on armastav pere. Kuid nüüd, kui uudishimulikud kolleegid soovivad tema kodu külastada, seisab ta silmitsi oma valede paljastamisega. Tegelikkuses veedab Andrew oma päevi üksildases korteris, ümbritsetuna mudelrongidest, mis on tema suur kirg. Tema töö on leida pärijaid inimestele, kes on üksi siit ilmast lahkunud, ja sageli on ta ainus, kes nende matustel viibib, peale kirikuõpetaja.

Kuid ühel päeval toob saatus Andrew' ellu uue kolleegi Peggy, kes raputab tema rutiinset olemist ja sunnib meest oma elu üle järele mõtlema. Kas on võimalik leida põhjust elada, kui kõik, mida sa tead, on pööratud pea peale?

Autor Richard Roper, kes on pärit Shakespeare'i sünnilinnast Stratford-upon-Avonist ja töötab kirjastuses toimetajana, on loonud sügavalt inimliku ja samas kergelt humoorika teose. "Põhjus elada" on tema kirjandusdebüüt, mis on tõlgitud juba kahekümnesse keelde, näidates, et selle loo kõnetusvõime ületab kultuurilisi piire.

Kui oled valmis sukelduma Andrew' ja Peggy maailma, kus igapäevased valikud ja juhuslikud kohtumised võivad viia ootamatute avastusteni, siis "Põhjus elada" ootab sind. See on raamat, mis ei jäta sind ükskõikseks ja võib-olla isegi inspireerib sind oma rongirööpaid vahetama.