Pöial-Liisi. Aplikatsioonid

Pöial-Liisi. Aplikatsioonid

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.12€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas oled valmis oma lapse loomingulisust ja peenmotoorikat arendama lõbusal ja kaasahaaraval viisil? "Pöial-Liisi. Aplikatsioonid" on just see, mida vajad. See meisterdamisvihik on suurepärane vahend, et suunata pisikesi käsi looma kauneid pilte, kasutades selleks lihtsaid materjale nagu ümarate otstega käärid ja liim.

Iga lehekülg vihikus on kui uus seiklus, kus Sinu laps saab valida meelepärase pildi ja asuda otsima selle juurde kuuluvaid detaile. Detailid tuleb hoolikalt välja lõigata – see on suurepärane harjutus käelistele oskustele. Seejärel on aeg asetada iga tükk õrnalt ja täpselt oma kohale, luues nii tervikliku ja silmapaistva kunstiteose.

"Pöial-Liisi. Aplikatsioonid" ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid aitab ka arendada lapse keskendumisvõimet ja kannatlikkust, mis on olulised oskused igapäevaelus toimetulekuks. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates neil avastada oma loovuse piirituid võimalusi. Pane tähele, kuidas iga liimitud detail aitab kaasa lapse eneseväljendusele ja enesekindluse kasvule.

Haara käärid ja liim ning asu koos lapsega looma! "Pöial-Liisi. Aplikatsioonid" ootab teid, et pakkuda tunde rõõmu ja uhkustunnet iga valminud pildi üle.