PÖIAL-LIISI JA TEISI MUINASJUTTE

PÖIAL-LIISI JA TEISI MUINASJUTTE

Autor: Hans Christian Andersen

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.95€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta Hans Christian Anderseni imelise fantaasiamaailma võlu läbi tema ajatute lugude, mis on põiminud end meie kultuurilukku. "Pöial-Liisi ja teisi muinasjutte" on raamat, mis viib sind rännakule koos maailma ühe armastatuima jutuvestja loomingu paremikuga.

Kui oled kunagi unistanud pisikesest tüdrukust, kes sündis lillest ja seikles läbi avarate maade, siis Pöial-Liisi lugu on just sinule. See on lugu, mis õpetab meile julgust, sõprust ja vastupidavust, pakendatuna poeetilisse ja südamlikku keelde, mis on omane Andersenile.

Või äkki oled kuulnud loo vapustavast merineitsist, kes ohverdas kõik armastuse nimel? See lugu paneb sind mõtisklema armastuse, ohverduse ja inimlikkuse üle, viies sind sügavale merealuste saladuste maailma.

Ja muidugi, ei saa unustada printsessi, kelle tundlikkus oli nii peen, et tundis hernetera läbi mitme madratsi kihi. See lugu, mis on täis nii huumorit kui ka tarkust, on üks neist, mis paneb sind naerma ja samal ajal kaasa mõtlema.

Hans Christian Anderseni lood on ajatud, täis sügavat moraali ja õpetlikke hetki, mis on sobilikud igas vanuses lugejatele. Need lood on tõestanud oma väärtust läbi aegade, olles tõlgitud kümnetesse keeltesse ja rõõmustanud lugejaid üle kogu maailma.

Sinu ees on võimalus sukelduda nende klassikaliste lugude maailma, mis on rikastatud kaunite illustratsioonidega, et tuua esile nende ajatu ilu. "Pöial-Liisi ja teisi muinasjutte" ei ole mitte ainult raamat - see on pilet unistuste maailma, kus iga lugu on aknaks uutele perspektiividele ja sügavamatele tõdedele.

Kas oled valmis avama selle raamatu ja laskma Hans Christian Anderseni loovusel end kaasa haarata? Sinu fantaasiareis algab siit.