Pöial-Liisi. Pappraamat

Pöial-Liisi. Pappraamat

Autor: Hans Christian Andersen

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avastage Hans Christian Anderseni ajatu klassika uues kuues – "Pöial-Liisi. Pappraamat" on lummav lugemiselamus nii väikestele kui ka suurtele. See raamat toob teieni armastatud taani kirjaniku loo väikesest tüdrukust, kes on sündinud lillest ja ei ole suurem kui inimese pöial.

Kui otsite midagi, mis viiks teid ja teie lapsi võlumaailma, kus iga lehekülg on täis värve ja imet, siis "Pöial-Liisi. Pappraamat" on ideaalne valik. Raamatu papist lehed on lapsesõbralikud ja vastupidavad, mis teeb sellest suurepärase kaaslase igapäevasteks seiklusteks. Värviküllased illustratsiooni toovad loo tegelased ja sündmused ellu, muutes iga lugemiskorra eriliseks.

"Pöial-Liisi" on rohkem kui lihtsalt lugu – see on õppetund julgusest, sõprusest ja vastupidavusest, mis inspireerib lugejaid, olenemata nende east. Hans Christian Anderseni võime luua sügavat ja tähendusrikast sisu, mis kõnetab inimhinge, on teinud temast ühe armastatuima muinasjutuvestja läbi aegade.

Kas olete valmis sukelduma Pöial-Liisi imelisse maailma? Haarake see kaunis pappraamat ja laske end viia fantaasiarikastele rännakutele, mis rikastavad teie ja teie laste kujutlusvõimet. Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda, et jagada koos perega väärtuslikku lugemisaega, mis jääb meelde aastateks.