PÖIAL-LIISI. VÄHEKE VÄRVIMIST

PÖIAL-LIISI. VÄHEKE VÄRVIMIST

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.95€
Osta
Apollo
1.95€ / 1.85€
Osta
Kas olete kunagi kuulnud lugu imepisikesest tütarlapsest, kes on vaid pöidla suurune? "Pöial-Liisi. Väheke värvimist" on raamat, mis viib teid värviküllasele teekonnale koos selle tillukese kangelannaga, kelle seiklused on sama suured kui tema süda. Raamat pakub mitte ainult põnevust ja fantaasiat, vaid ka võimalust oma loovust rakendada, kuna iga stseen on kujundatud värvimislehena.

Kujutage ette, kui saaksite astuda samm-sammult läbi Pöial-Liisi maailma, tuues iga lehekülje ellu oma värvide ja pintslitõmmetega. See on teie võimalus olla osa loost, lisades oma isikupära igale illustratsioonile. Raamatus on tekst trükitähtedega, mis teeb selle sobivaks ka noorematele lugejatele, kes alles õpivad lugema.

"Pöial-Liisi. Väheke värvimist" on lõbus ja hariv ajaviide, mis sobib suurepäraselt nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma argipäeva natukene kunsti ja muinasjutumaagiat tuua. Võtke hetk iseendale või jagage seda aega koos pere noorimate liikmetega, avastades ja värvides Pöial-Liisi imelist maailma.