PÖIAL-LIISI. VÄIKE ARMAS VÄRVIVIHIK

PÖIAL-LIISI. VÄIKE ARMAS VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas olete kunagi soovinud astuda muinasjutumaailma ja anda oma panuse selle värvikirevusse? "Pöial-Liisi: Väike Armas Värvivihik" on just see, mida vajate. See pole pelgalt raamat, vaid pilet Hans Christian Anderseni ajatule loole, mis on põimitud teie loovuse väljendamise võimalusega.

"Pöial-Liisi" on lugu väikesest tüdrukust, kes on sündinud lillest ja elab seiklusrikast elu looduse keskel. See raamat annab teile ainulaadse võimaluse tuua see klassikaline lugu ellu oma värvide ja pintslitõmmetega. Kujutage ette, kuidas saate ise otsustada, millist värvi peaksid olema Pöial-Liisi tiivad või milline näeb välja tema kodu lille sees.

Raamatu formaat on loodud nii, et see sobib igas vanuses lugejatele, pakkudes rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele. Värvimine on tegevus, mis võimaldab teil lõõgastuda ja panna argimured hetkeks kõrvale, samal ajal arendades peenmotoorikat ja silma-käe koordinatsiooni.

Kasutage võimalust siduda end looga, mis on pakkunud imetlust juba põlvkondadele. Võtke pliiatsid või värvipliiatsid ja andke oma panus Pöial-Liisi maailma, muutes selle just nii värviliseks, kui teie süda soovib. Tellige oma eksemplar juba täna ja sukelduge värvide maagiasse!