PÖIALPOISI PUNANE ÕPITUBA

PÖIALPOISI PUNANE ÕPITUBA

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.49€
Osta
Kas otsid põnevat ja kaasahaaravat viisi, kuidas aidata oma lapsel arendada arvutamisoskust? "Pöialpoisi punane õpituba" on just see, mida vajate. See raamat on osa armastatud Taskutarga sarjast, mis on tuntud oma värviküllaste ja lastesõbralike õppematerjalide poolest.

Raamatus "Pöialpoisi punane õpituba" on arvutamine tehtud lihtsaks ja lõbusaks. Sinu laps saab kasutada raamatu värvilisi ja pilkupüüdvaid esemeid, et õppida loendamist ja arvude tundmist kümneni. Need esemed on spetsiaalselt kujundatud nii, et neid on mugav ka sõrmedega kokku lugeda, mis aitab kaasa käelise ja vaimse koordinatsiooni arengule.

Selle sarja varasemad väljaanded, sealhulgas "Pöialpoisi roheline õpituba" ja "Pöialpoisi sinine õpituba", on juba paljude laste ja vanemate südamed võitnud. Nüüd on aeg tutvustada oma lapsele seda uut punast õpituba, mis on täis uusi tegevusi ja õppimisrõõmu.

Kui soovid pakkuda oma lapsele harivat ja meelelahutuslikku kogemust, siis "Pöialpoisi punane õpituba" on suurepärane valik. See ei ole mitte ainult õpetlik, vaid ka kaunilt illustreeritud, mis teeb õppimise nauditavaks ja visuaalselt meeldejäävaks.

Ära jäta kasutamata võimalust rikastada oma lapse õppimiskogemust selle lõbusa ja interaktiivse raamatuga. Avasta "Pöialpoisi punane õpituba" ja vaata, kuidas sinu laps õppimisse armub!