PÖIALPOISI ROHELINE ÕPITUBA

PÖIALPOISI ROHELINE ÕPITUBA

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.49€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas tutvustada oma lapsele numbreid ja aja mõistmist põneval ning kaasahaaraval moel? "Pöialpoisi roheline õpituba" on just see, mida vajate. See kolmeosaline raamatusari on loodud selleks, et tuua õppimise rõõm igasse päeva, pakkudes samal ajal harivat sisu, mis on kujundatud väikestele uudishimulikele meeltele.

Raamatusarja autor on loonud maailma, kus õppimine ei ole mitte ainult kasulik, vaid ka lõbus. Pöialpoisi tegelaskuju juhatab lapsi läbi numbrite, kellaaegade ja ajamõistete avastamise, muutes iga õppetunni seikluseks. See on suurepärane võimalus aidata oma lapsel arendada olulisi oskusi mängulises ja toetavas keskkonnas.

Pisikestele lugejatele mõeldud "Pöialpoisi roheline õpituba" on täis värvikaid illustratsioone ja loovaid ülesandeid, mis köidavad laste tähelepanu ja ergutavad nende kujutlusvõimet. Kui teie laps armastab uusi asju avastada ja õppida interaktiivsel viisil, siis see raamatusari on ideaalne valik.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – avage oma lapsele uksed "Pöialpoisi rohelisse õpituppa" ja vaadake, kuidas nende silmad õhinast särama löövad, kui nad õppimise maagiat avastavad.