PÖIALPOISI SININE ÕPITUBA

PÖIALPOISI SININE ÕPITUBA

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.49€
Osta
Avasta "Pöialpoisi Sinine Õpituba" – see on kolmeosaline raamatusari, mis on loodud selleks, et tuua rõõmu ja avastamislusti igale uudishimulikule lapsele, kes ihkab teadmisi omandada põneval ja kaasahaaraval moel. Kui Sinu väike pere liige on alati otsimas uusi ja huvitavaid viise, kuidas tähtede maailmaga tutvust teha, siis see sari on justkui loodud tema jaoks.

See ainulaadne õppematerjal viib Sind ja Sinu last teekonnale, kus tähestiku tundmaõppimine ei ole pelgalt kohustuslik tegevus, vaid põnev seiklus, mis toimub läbi mängu ja loovuse. "Pöialpoisi Sinine Õpituba" ei ole lihtsalt raamat, see on sild teadmiste ja lõbu vahel, mis on kujundatud väikestele avastajatele.

Iga raamat selles sarjas on hoolikalt koostatud, et ergutada laste kujutlusvõimet ja toetada nende loomulikku soovi õppida. Kui oled vanem, kes soovib oma lapsele pakkuda hariduslikku sisu, mis on korraga nii hariv kui ka meelelahutuslik, siis "Pöialpoisi Sinine Õpituba" võib olla just see, mida otsid.

Lase oma lapse fantaasial lennata ja tähtedel tantsida "Pöialpoisi Sinise Õpitoa" lehekülgedel, kus iga täht ja sõna muutub osaks suuremast, värvikirevast maailmast. See on investeering Sinu lapse haridusse, mis pakub rõõmu ja teadmisi aastateks.