POISIKE RUKKIS. ELU SÕJAJÄRGSES EESTIS LAPSEPILGUGA

POISIKE RUKKIS. ELU SÕJAJÄRGSES EESTIS LAPSEPILGUGA

Autor: Eet Tuule

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Ajalooline romaan
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.99€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis viib Sind ajas tagasi ja avab Sulle lapse silmade läbi sõjajärgse Eesti elu? Eet Tuule teos "Poisike rukkis. Elu sõjajärgses Eestis lapsepilguga" on just see, mida vajad. See raamat on omamoodi ajarännak, mis annab Sulle võimaluse kogeda ajalugu läbi autori isiklike mälestuste ja kujutlusvõime.

Eet Tuule, kes on tuntud oma loodusjuttude poolest, nagu "Trompetid udus. Jutte looduspäevikutest" ja "Tagalaane valitsejad", toob lugejateni oma lapsepõlve lood. Ta kirjeldab elu aastatel 1944–1956, olles ise sel ajal vaid kolme- kuni viieteistaastane. Raamatus saad osa tema kasvamisloost Pääskülas, koolielust Saaremaal ja Harjumaal, mis on täis nii tõsielulisi sündmusi kui ka autori fantaasiarikkaid lisandusi.

Eet Tuule kirjutamisstiil on südamlik ja soe, mis aitab Sul mõista lapse sisemaailma keerukust tol keerulisel ajal. "Poisike rukkis" ei ole lihtsalt ajalooline dokument, vaid ka sügavalt inimlik lugu, mis kõnetab igas eas lugejaid.

Kui Sind huvitab, kuidas sõjajärgne aeg mõjutas laste igapäevaelu ja kuidas nad leidsid rõõmu vaatamata ümbritsevale keerukusele, siis on see raamat Sinu jaoks. Eet Tuule suudab luua pildi ajastust, mis on samaaegselt nii hariv kui ka südantsoojendav. Avasta "Poisike rukkis" ja lase end kaasa haarata lapsepilguga vaadatud ajaloole.