Poiss ja tema koer maailma lõpus

Poiss ja tema koer maailma lõpus

Autor: C.a. Fletcher

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline oleks elu, kui meid oleks jäänud alles vaid käputäis? "Poiss ja tema koer maailma lõpus" on C.A. Fletcheri kirjutatud südantsoojendav ja seiklusrikas lugu, mis viib sind kaasa ühe poisi ja tema koera teekonnale läbi inimtühjaks muutunud maailma.

Raamatu peategelaseks on Griz, kes on üles kasvanud maailmas, mis on radikaalselt erinev sinu tänasest päevast. Griz pole kunagi kogenud tihedat sõpruskonda ega ole suhelnud piisava hulga inimestega, et moodustada isegi üht jalgpallimeeskonda. Selle asemel on ta õppinud väärtustama perekonda ja truudust oma neljajalgsetele sõpradele.

Ühel päeval toob saatuslik kohtumine vargaga Grizi ellu ootamatu pöörde. Kui tema armastatud koer röövitakse, ei jää Grizil muud üle, kui asuda ohtlikule teekonnale läbi laastatud maailma, et oma sõber tagasi tuua. See teekond paneb proovile tema julguse, leidlikkuse ja truuduse.

C.A. Fletcheri looming on sügavalt liigutav ja paneb mõtlema sellele, mis on tõeliselt oluline. Kui armastus ja lojaalsus on kaalul, siis milliseid ohvreid oled sina valmis tooma? "Poiss ja tema koer maailma lõpus" on ühtaegu nii põnevuslugu kui ka mõtisklus inimlikkuse ja sidemete üle, mis meid kõiki seovad.

Kui sulle meeldivad sellised raamatud nagu "Station Eleven" või "Pii elu", siis on C.A. Fletcheri teos kindlasti midagi, mis võiks sind kõnetada. See on lugu, mis ei jäta sind külmaks ja mille lehekülgedelt võid leida nii mõnegi tarkusetera meie enda maailma jaoks.