Poiss, kes joonistas kaarte

Poiss, kes joonistas kaarte

Autor: Kätlin Vainola

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas kaardid võivad avada uusi maailmu ja lahendada mõistatusi? "Poiss, kes joonistas kaarte" on Kätlin Vainola südamlik lugu noorest kaardimeistrist nimega Mark, kes armastab kõike, mis on seotud kaartide ja plaanidega. Sinu kätes on raamat, mis viib sind avastusretkele koos poisiga, kes usub, et iga ruumi ja nurga jaoks võib leiduda kaart, mis aitab lahendada igapäevaelu mõistatusi – olgu need siis peidetud aarded või kadunud kommid.

Marki maailmas on kaarte igale poole – igale toale kodus, isegi õueala ei jää kaardistamata. Kuid üks paik seisab veel kaardistamata – see on pööning, kus valitsevad pimedus ja salapära. See on koht, mis paneb Marki julguse proovile. Ühel päeval otsustab ta, et on aeg ka pööningule oma kaart luua, astudes vastu oma hirmudele ja avades ukse uutele seiklustele.

Kätlin Vainola on loonud teose, mis räägib julgusest, uudishimust ja avastamisrõõmust. See on lugu, mis kõnetab nii noori kui ka vanemaid lugejaid, meenutades meile, et iga nurk meie ümber võib peita endas lugu, mis ootab avastamist. "Poiss, kes joonistas kaarte" on raamat, mis ei lase sul kaarte enam kunagi samamoodi vaadata. Võta see teekond ette ja avasta koos Markiga, mis peitub pööningu pimeduses.