POISSLASTELE. VÄRVIMISE RÕÕM

POISSLASTELE. VÄRVIMISE RÕÕM

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.40€
Osta
Kas otsite loomingulist ja lõbusat tegevust oma väikesele seiklejale? "Poisslastele. Värvimise rõõm" on värviraamat, mis on täis põnevaid sõiduvahendite pilte, mis ootavad, et teie laps neile elu sisse puhuks. See raamat on suurepärane võimalus arendada lapse peenmotoorikat ja loovust, pakkudes samal ajal meelelahutust ja rõõmu.

Raamatusse on koondatud mitmesugused sõidukid alates kiiretest autodest kuni suurte veoautodeni, mis kindlasti köidavad iga väikese autohuvilise tähelepanu. Võtke hetk, et ühendada kasulik meeldivaga – veetke kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal värve tundma õppida ja samal ajal nautida ühist tegevust.

"Poisslastele. Värvimise rõõm" on suurepärane kingiidee, mis toob naeratuse igale uudishimulikule ja aktiivsele poisile. See raamat ei ole ainult meelelahutus – see on ka õppimisvahend, mis aitab teie lapsel maailma avastada läbi värvide ja kujundite. Võtke pliiatsid või kriidid ja andke oma lapse kujutlusvõimele võimalus lennata selle värviküllase seikluse lehekülgedel.