POISTE MAAILM. MINU ESIMENE VÄRVIVIHIK

POISTE MAAILM. MINU ESIMENE VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsite ideaalset tegevust oma väikesele uudishimulikule poisile? "Poiste maailm. Minu esimene värvivihik" on just see, mida vajate. See värviraamat on loodud spetsiaalselt väikestele avastajatele, pakkudes neile võimalust sukelduda põnevatesse piltidesse, mis ulatuvad müstilistest lohedest kuni kaugele kosmosesse lendavate raketiteni.

Mitte ainult ei paku see raamat tunde lõbusat värvimist, vaid see on ka suurepärane vahend lugemisoskuse arendamiseks. Iga pilt on kui uus peatükk põnevas jutustuses, mis kutsub esile kujutlusvõime ja loovuse. Kui sinu väike poiss armastab uusi asju avastada ja oma maailma värvidega täita, siis on see värvivihik ideaalne viis tema loomuliku uudishimu toetamiseks.

Lisaks on "Poiste maailm. Minu esimene värvivihik" suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal värve tundma õppida ja samal ajal lugemisoskust harjutada. See on lõbus ja hariv kingitus, mis sobib ideaalselt sünnipäevaks või lihtsalt üllatusena, et tuua naeratus sinu lapse näole.

Avasta, kuidas värvide maailm ja lugemise rõõm saavad käia käsikäes "Poiste maailm. Minu esimene värvivihik" lehekülgedel.