POISTELE. KLEEPSU JA KRIIPSU VIHIK

POISTELE. KLEEPSU JA KRIIPSU VIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsid põnevat tegevust oma väikesele seiklejale? "Poistele. Kleepsu ja Kriipsu vihik" on just see, mida vajad! See raamat ei ole tavaline värvimisraamat – see on põnev seiklus läbi erinevate transpordivahendite, alates süvamere allveelaevadest kuni tähedesse kiirustavate kosmoserakettideni. Sinu laps saab mitte ainult värvida, vaid ka kaunistada lehekülgi lõbusate kleepsudega, mis muudavad iga sõiduki veelgi erilisemaks.

Oluline on meeles pidada, et kuigi see raamat on suurepärane viis arendada lapse loovust ja peenmotoorikat, tuleb olla ettevaatlik, kuna väikesed kleepsud võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele lämbumisohu tõttu. Veendu, et jälgid oma lapse mängu, et tagada turvaline ja lõbus kogemus.

"Poistele. Kleepsu ja Kriipsu vihik" on loodud selleks, et pakkuda sinu lapsele tunde lõbu ja õppimist. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, aidates samal ajal kaasa lapse kujutlusvõime ja käeliste oskuste arengule. Võta aega, et üheskoos avastada põnevaid sõiduvahendeid ja luua värvikirevaid meistriteoseid!