POKEMON GO TASKURAAMAT-VÄLIMÄÄRAJA

POKEMON GO TASKURAAMAT-VÄLIMÄÄRAJA

Autor: Ivy St. Ive

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas oled valmis avastama "Pokemon Go" mängu saladusi ja tõusma treenerite eliidiks? Ivy St. Ive'i "Pokemon Go Taskuraamat: Välimääraja" on just see teejuht, mida vajad, et oma mänguoskusi viia järgmisele tasemele.

See raamat on tõeline varasalv, täis tõhusaid soovitusi ja taktikaid, mis aitavad sul püüda haruldasi pokemone, arendada võitmatut meeskonda ja domineerida võistlustel. Avasta, kuidas valida endale sobivaimad kaaslased ja kuidas haarata ohjad igas treeningusaalis, et kiirendada oma edasijõudmist mängus.

"Pokemon Go Taskuraamat: Välimääraja" pakub sulle ka eksklusiivset välimäärajat, mis aitab tuvastada ja tundma õppida erinevaid pokemone. Lisaks saad lugeda paeluvaid jutte pokefännide kogukonnast ja mängu ajaloost, mis annavad sulle sügavama ülevaate sellest fenomenist.

Kui soovid oma "Pokemon Go" kogemust tõeliselt rikastada ja saada meistertreeneriks, kellest kõik räägivad, siis on see raamat sinu jaoks hädavajalik. Avasta Ivy St. Ive'i nõuanded ja strateegiad ning muuda oma mängukogemus legendaarseks!