PÕLLUHIIR JA LINNAHIIR

PÕLLUHIIR JA LINNAHIIR

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.60€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas mäletad, kuidas vanaema rääkis sulle muinasjutte enne magamaminekut? "Põlluhir ja Linnahir" on justkui sellele nostalgiale pühendatud kummardus. See raamat pakub sulle võimalust sukelduda klassikaliste muinasjuttude maailma, mis on põlvest põlve edasi antud ja millel on eriline koht meie kultuuripärandis.

Raamatu lehekülgedel kohtud sa lugudega, mis on tuttavad paljudele põlvkondadele, nagu Bambi, inetu pardipoeg ja Pöialpoiss. Need lood ei ole pelgalt meelelahutus; need on õpetlikud ja südantsoojendavad, täis tarkusi, mis aitavad kujundada noorte lugejate maailmapilti.

"Põlluhir ja Linnahir" on kirjutatud selges ja arusaadavas trükitähtedes, mis teeb sellest suurepärase abimehe lugemisoskuse arendamisel. Raamat ei ole ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele, kes soovivad meenutada lapsepõlve ja jagada neid ajatuid lugusid oma lastega.

Kui oled huvitatud oma lapse lugemishuvi toetamisest või soovid lihtsalt meelde tuletada neid armastatud lugusid, siis "Põlluhir ja Linnahir" on suurepärane valik. See on raamat, mis ei aita ainult arendada lugemisoskust, vaid avab ukse fantaasiarikkasse maailma, kus iga lugu kannab endas sügavamat sõnumit ja elutarkust.