Põnev tähistaevas

Põnev tähistaevas

Autor: Kay Barnham

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Avasta koos lapsega öötaeva saladusi Kay Barnhami raamatus "Põnev tähistaevas", mis viib teid põnevale retkele läbi öise taeva. See raamat on suurepärane sissejuhatus astronoomia maailma, kus tutvustatakse noortele lugejatele tähtede, planeetide, komeetide, asteroidide ja isegi kosmosejaamade imet.

Raamatus selgitatakse lihtsas ja arusaadavas keeles, kuidas Kuu oma nägu muudab, kas imeline Linnutee on palja silmaga nähtav ja mis täpselt on Päike ning kuidas see kõik universumi ja Galaktika kontekstis paikneb.

Lisaks informatiivsele tekstiosale pakub "Põnev tähistaevas" ka praktilisi tegevusi. Raamatu lõpus ootavad lapsi mitmesugused ülesanded, mis ergutavad nende uudishimu ja arendavad teaduslikku mõtlemist. Samuti on raamatus juhendid, mis aitavad vanematel lastega koos tähtede ja planeetide maailma avastada.

Kui oled lapsevanem, kes soovib oma lapsele tutvustada kosmose imesid või kui oled noor tähehuviline, siis "Põnev tähistaevas" on just see raamat, mis viib sind rännakule läbi öötaeva. See on teekond, mis avardab silmaringi ja sütitab kujutlusvõimet, pakkudes samal ajal harivat ja kaasahaaravat lugemiselamust.