PÕNEVAD ÜLESANDED NUTIKATELE LASTELE

PÕNEVAD ÜLESANDED NUTIKATELE LASTELE

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse mõtlemist ja keskendumisvõimet arendada? "Põnevad ülesanded nutikatele lastele" on raamat, mis pakub rohkelt harivat meelelahutust. See kogumik on täis mänge ja tegevusi, mis panevad väikesed ajurakud tööle ja aitavad kaasa lapse intellektuaalsele kasvule.

Raamatu lehekülgedelt leiad mitmesuguseid tegevusi, alates liitmise ja lahutamise harjutustest kuni labürintide lahendamiseni. Samuti on kaasatud sudokuülesanded, mis on suurepärane vahend loogilise mõtlemise arendamiseks. Värvikirevad pildid kutsuvad üles leidma peidetud erinevusi, mis on lõbus viis detailidele tähelepanu pööramise õppimiseks.

Aja lugemine on oluline oskus, mida see raamat samuti toetab, pakkudes sellega seotud ülesandeid. Sõnamõistatused ja -mängud on kaasahaaravad ning aitavad lapsel sõnavara laiendada ja keeletunnetust parandada. Lisaks on raamatus värvimislehti ja väljalõikamisülesandeid, mis edendavad peenmotoorikat ja loovust. Joonistamisülesanded annavad lapsele võimaluse oma kujutlusvõimet rakendada.

Raamat on loodud selleks, et pakkuda lõbusat ja harivat ajaviidet, mis toetab lapse arengut. Kui soovid, et sinu laps veedaks aega arendavalt ja kaasahaaravalt, siis on "Põnevad ülesanded nutikatele lastele" just see, mida vajad. See on suurepärane vahend, mis aitab lapsel õppida mängu kaudu ning arendab tema teadlikkust ja keskendumisvõimet.