PÕNEVAT AVASTAMIST. LEMMIKLOOMAD

PÕNEVAT AVASTAMIST. LEMMIKLOOMAD

Autor: F. Javier Lorente Puchades

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.85€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline lemmikloom võiks sinu kodu rõõmsamaks teha? Lemmiklooma valimine on suur otsus, mis nõuab põhjalikku kaalutlemist ja teadmisi. F. Javier Lorente Puchades'i raamat "Põnev Avastamist. Lemmikloomad" on suurepärane teejuht noortele loomasõpradele, kes soovivad end lemmikloomade maailmas kurssi viia.

See raamat on justkui avatud uks loomade kuningriiki, pakkudes lugejale võimalust tutvuda erinevate lemmikloomade eluviiside, vajaduste ja eripäradega. Raamatu selge ja lihtne keel muudab keerulised teemad arusaadavaks ka noorematele lugejatele, samal ajal kui kaasahaaravad fotod ja illustratsioonid toovad lemmikloomade maailma silme ette elavalt ja värvikalt.

Kui sa oled valmis avastama lemmikloomade põnevat maailma ja soovid õppida, kuidas nendega vastutustundlikult ringi käia, siis on see raamat just sinu jaoks. Raamat aitab sul mõista, et lemmiklooma eest hoolitsemine on suur kohustus, kuid samas ka tohutult rikastav kogemus.

Lase end kaasa haarata ja avasta, millised seiklused sind lemmikloomade maailmas ees ootavad. "Põnev Avastamist. Lemmikloomad" on sinu esimene samm saamaks tõeliseks loomasõbraks, kes teab, kuidas oma neljajalgsete sõpradega parimal viisil koos elada.