Pool hingest

Pool hingest

Autor: Carme Riera

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kujutage ette olukorda, kus teie seni kindlaks peetud elulugu pööratakse pea peale. Üks hetk toob võõras teieni paberid, mis panevad kahtluse alla kõik, mida olete oma päritolu kohta uskunud. See on dilemma, millega seisab silmitsi Carme Riera põnevusromaani "Pool hingest" keskne tegelane.

Teekond tõe otsingul viib peategelase läbi keerukate ajalooliste sündmuste, mis ulatuvad tagasi katalaanide sõjajärgsele vastupanule. Teie avastate koos peategelasega tema vanaisa pagulaseksistentsi Pariisis ning tema isa juured Mallorcal. Romaani lehekülgedel põimuvad isiklikud lood suuremate ajalooliste sündmustega, tuues esile isegi kuulsa kirjaniku Albert Camus' võimaliku seotuse sellesse müsteeriumisse.

Carme Riera kutsub teid kui lugejat osalema selles detektiivitöös, et lahendada üks suurimaid mõistatusi – mis juhtus tema ema, Cec?lia Balagueriga, kes jäi jäljetult kadunuks 1960. aasta jaanuaris, Hispaania-Prantsusmaa piirilinnas Portbous. "Pool hingest" ei ole lihtsalt romaan, vaid ka kutse kaasaelamiseks ja kaasa mõtlemiseks, kui paljastuvad perekonnasaladused, mis on aastakümneid varjul olnud.

See on lugu, mis ei jäta teid külmaks, kutsudes esile küsimusi identiteedi, päritolu ja ajaloo keerdkäikude kohta. Carme Riera oskuslikult kirjutatud teos on põnevusromaan, mis ühendab isikliku ajaloo ja rahvusliku mineviku, paljastades tükike haaval peategelase päritolu tõelist lugu.