POOL MAAILMA

POOL MAAILMA

Autor: Joe Abercrombie

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Fantaasia
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Astel Bathu pole lihtsalt tavaline sõdalane – ta on sündinud võitlusväljadele, kus iga löök võib olla elu ja surma küsimus. Kuid üks saatuslik hetk muudab kõike: Astel satub treeningul võitlusesse, mis lõppeb teise noormehe surmaga, ja tembeldatakse mõrvariks. See sündmus keerab tema elu pea peale, jättes ta salapärase ja arukas isa Yarvi hoolde. Koos asuvad nad ohtlikule teekonnale, mis viib nad läbi tundmatute maade ja merede, et koguda liitlasi võitluses kardetud Suurkuninga vastu.

Sellel retkel pole Astel üksi – tema kõrval on Brand, noor mees, kelle süda on rahuarmastav ja kes peab tapmist vastikuks. Omaenda ja Astla silmis on ta läbikukkunud, kuid see retk võib olla tema viimane võimalus ennast tõestada. Kuid sõdalaste maailmas, kus inimesi kasutatakse nagu relvi, peab igaüks valima, kas olla teiste tahte kandja või leida oma tee.

Astla lugu on enamat kui lihtsalt võitlus ellujäämise nimel; see on ka küsimus sellest, kas mõõgakangelanna, kellele legendides on alati koht olemas, suudab leida oma koha päris maailmas, kus valitsevad võim ja intriigid. Kas Astel suudab murda vaba ja olla enamat kui pelgalt vahend teiste kätes? "Pool maailma" on Joe Abercrombie põnev romaan, mis viib sind keset seiklust ja võitlust, kus iga tegelase valikud ja moraal mängivad saatuslikku rolli.