Pooleksinud

Pooleksinud

Autor: Sally Green

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Nathan Byrn on taas põgenemisteel. Valgete nõidade jahimehed on teda jahtimas, pannes iga Musta nõia elu ohtu, sõltumata nende asukohast. Nathan on nüüd võimsam kui kunagi varem, kuid samas on ta pidevalt ohus kaotada oma mõistus. Oma liitlaste kaitsmiseks ja nende hukatuse ärahoidmiseks peab Nathanist saama nende kõige tugevam relv. Samuti seisab ta silmitsi väljakutsega päästa ühiskond, mis teda põlgab, riskides sellega, et võib kaotada kõik, mida ta armastab.

Sally Greeni "Pooleksinud" on "Poolpaha" triloogia haarav ja meisterlik lõppakord, mis pakub lugejatele tempokat ja üleloomulikku elamust. Kui olete kunagi ette kujutanud, milline võiks olla "Harry Potteri" ja "Bourne'i identiteedi" segu, siis see raamat pakub teile just seda – süngemat ja põnevamat vaatenurka maagilisse maailma. Raamatu on kiitnud nii Metro kui ka The Times, viimane nimetades Sally Greeni Stephenie Meyeri mantlipärijaks.

Kui otsite põnevust ja maagiat täis lugu, mis paneb teie südame kiiremini põksuma ja viib teid läbi ohtude ja seikluste, siis "Pooleksinud" on teie jaoks. See on lugu võitlusest, armastusest ja eneseleidmisest, mis ei jäta ühtegi fantaasiažanri austajat külmaks.