Poolmetsik

Poolmetsik

Autor: Sally Green

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse maailma, kus maagia on sama reaalne kui õhk, mida hingad? "Poolmetsik", kirjutatud Sally Greeni poolt, viib sind Nathan Byrne'i keerulisse ellu, kus ta peab põgenema nii Valgete kui ka Mustade nõidade eest, kes teda taga ajavad. Nathan on eriline – tema sees pulbitseb metsik ja kontrollimatu vägi, päritud oma mõrtsukast isalt, mis ei allu alati tema enda tahtele.

Nathanil on missioon: ta peab leidma tüdruku, keda ta armastab, kuid kes võib olla teda reetnud. Tema teekond viib ta läbi ohtude, mis on seotud Valgete ja Mustade nõidade vahelise verise konfliktiga. Selle sõja keerises võib Nathan avastada, et tema suurim vaenlane võib olla peidus tema enda sees.

Sally Green, kes alustas kirjanikukarjääri 2010. aastal, on loonud maailma, mis on haaratud lugejaid üle kogu maailma. Tema esikteos "Poolpaha" võitis südameid kõikjal ning pälvis isegi Waterstonesi poolt 2015. aasta parima noorteraamatu tiitli. "Poolmetsik" jätkab seda põnevat lugu, olles sarja teine raamat.

Sally Greeni elu Inglismaa loodeosas on sama värvikas kui tema lood. Ta on hoolitsenud kanade eest, valmistanud imemaitsvat moosi ja naudib jalutuskäike Walesi vihmastes mägedes. Tema kirglik suhe kohviga on vaid üks osa tema isikupärast, mis kajastub ka tema kirjutamisstiilis.

Kui sa armastad raamatuid, mis viivad sind eemale argipäevast ja sukeldavad sind maailma, kus iga nurga taga võib varitseda saladus või oht, siis "Poolmetsik" on just sinule. Avasta Nathan Byrne'i lugu ja koge, kuidas ta võitleb oma saatusega maailmas, kus must ja valge maagia on igavene lahingutanner.