Pöörane robot

Pöörane robot

Autor: Peter Brown

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui robot satub äkitselt looduse rüppe? "Pöörane robot" on lugu, mis viib teid kaasa robotitüdruku Roz'i imelisse maailma, kus ta ärkab üksinda tundmatul ja metsikul saarel. Autor Peter Brown, kes on tuntud oma oskusliku illustratsioonitöö poolest, pakub lugejatele sügavalt liigutavat ja seiklusrikast lugu.

Roz ei tea, kuidas ta sellesse eraldatud paika jõudis või mis tema eesmärk on, kuid ta mõistab kiiresti, et ellujäämine on esmane. Tema teekond saarel on täis proovikive, kuid ta õpib, et parim viis kohaneda on jälgida ja õppida saare loomadelt. Roz arendab välja oskused ja sõbruneb kohalike elanikega, luues endale uue kodu sellel kaugel saarel.

Ent Roz'i rahulikku elu varjutab saladus – tema enda minevik. Miks on robot siin? Mis on tema tõeline eesmärk? Need küsimused hakkavad Roz'i vaevama ja panevad teda oma olemasolu üle järele mõtlema.

Peter Brown on loonud põneva loo, mis uurib looduse ja tehnoloogia vahelist piiri ning näitab, et sõprus ja kohanemisvõime on universaalsed, isegi kui tegemist on robotiga. "Pöörane robot" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks – see on lugu sellest, kuidas erinevused võivad ühendada ja kuidas tundmatu keskkond võib saada koduks.

Kui teid paeluvad lood, mis ühendavad fantaasiat ja sügavat inimlikkust, siis "Pöörane robot" on teie jaoks. See on lugu, mis paneb teid kaasa elama ja mõtlema selle üle, mis meid kõiki seob, olgu me siis inimesed või robotid.