Pööritus

Pööritus

Autor: Annika Widholm

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
8.99€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et teie elu keerleb kontrollimatult, justkui oleksite pöörituse küüsis? Annika Widholmi debüütromaan "Pööritus" viib teid Clara maailma, kus argipäev muutub äkitselt kummituslikuks labürindiks. Clara on astunud suure sammu edasi oma suhtes Markusega, kolides tema juurde, kuid uus algus toob kaasa ootamatuid ja häirivaid sündmusi.

Tema elu hakkab murenema, kui ta kogeb seletamatuid minestamishooge, mis äratab ta üles kõige kummalisemates paikades. Kõhedust tekitav tunne, et keegi varjab end varjudes, jälitades iga tema sammu, hakkab Clarat painama. Kes võiks olla see salapärane jälgija? Kas see on seotud Markuse endise naise traagilise surmaga, mis leidis aset aasta eest?

Clara, kes on sunnitud võitlema mitte ainult oma hirmude, vaid ka Markuse teismeliste tütarde usalduse pärast, kes pole veel leppinud oma ema kaotusega, leiab end üha enam mõistatuste keerdkäikudest. Ta peab lahendama, miks üks maja tubadest on alati lukus ja mis saladusi see peidab.

Samal ajal seisab Clara silmitsi ülikooli lõputöö kirjutamisega, mis keskendub teadvuse piiridele psühholoogias. Tema akadeemilised uuringud pakuvad vahendeid oma isiklike deemonitega toimetulekuks, kuid viivad ta ka aina sügavamale psüühika tumedatesse nurkadesse.

Annika Widholmi "Pööritus" on põnev psühholoogiline thriller, mis uurib inimmeelt, usaldust ja reetmist. See on lugu, mis ei lase teil öösel magada, kui püüate lahendada Clara elu mõistatusi koos temaga. Kas olete valmis sukelduma Clara keerulisse maailma ja avastama, mis peitub pöörituse taga?