POP-UP SÕIDUKID

POP-UP SÕIDUKID

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, milline sõiduk suudab tekitada kõige võimsama müra? "POP-UP SÕIDUKID" viib teid ja teie lapsi põnevale avastusretkele, kus väike punane auto asub uurima just seda küsimust. See raamat ei ole lihtsalt tavaline lugemismaterjal – iga lehekülg ärkab elule, avanedes kolmemõõtmeliseks stseeniks, mis haarab nii väikeseid kui ka suuri lugejaid.

Lapse kujutlusvõimele tiivad andev "POP-UP SÕIDUKID" on kirjutatud autoripoolse armastuse ja pühendumusega, et pakkuda teie perele meeldejäävat lugemiselamust. Raamatu lehekülgedel peituvad mängulised üllatused ootavad avastamist ja pakuvad rõõmu igal lugemiskorral.

Kui teie pere hindab ühiseid hetki raamatute seltsis ja soovite pakkuda oma lapsele midagi enamat kui lihtsalt lugemiskogemust, on "POP-UP SÕIDUKID" ideaalne valik. See on raamat, mis ei paku ainult teadmisi, vaid ka praktilist meelelahutust, arendades samal ajal lapse peenmotoorikat ja ruumilist taju.

Avastage koos, kes on see salapärane kõige valjemini mürisev sõiduk – kas see on tuletõrjeauto, rong või hoopis midagi kolmandat? "POP-UP SÕIDUKID" ootab teid, et pakkuda põnevaid hetki ja õpetlikku meelelahutust.