PÕRANDAALUSEKS KOGUDUSEKS VALMISTUMINE

PÕRANDAALUSEKS KOGUDUSEKS VALMISTUMINE

Autor: Richard Wurmbrand

Kategooria: Kristlus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Kas olete valmis oma usku ka kõige raskemates olukordades kaitsma? Richard Wurmbrandi teos "Põrandaaluseks koguduseks valmistumine" on sügavalt mõtisklev raamat, mis kutsub kristlasi üles olema valmis oma usku praktiseerima ka kõige vaenulikumas keskkonnas.

Richard Wurmbrand, kes elas aastatel 1909–2001, oli mees, kelle kirjatööd peegeldavad tema ainulaadset tausta ja sügavat usulist veendumust. Tema sõnad on otsekohesed ja mõjuvad, kutsudes esile mõtisklusi ja sisemist arutelu. Autori ainulaadne vaatenurk – juudi mõtlemise, keeleteadlase analüüsivõime, apostli palveelu ja prohveti kirjutamisstiili süntees – muudab tema sõnumi erakordselt selgeks ja mõjuvaks.

Wurmbrandi sõnum on eriti aktuaalne tänapäeva kristlastele, keda võivad ees oodata rasked valikud. Ta väidab, et kristlik kogukond võib peagi seista silmitsi dilemmaga: kas teha kompromisse marksistliku ideoloogiaga või riskida poliitilise ja usulise ebasoosinguga. Autori veendumuse kohaselt ei ole see mitte ainult teoreetiline võimalus, vaid reaalsus, millega paljud kogudused juba maailma eri paigus silmitsi seisavad.

Raamat kutsub kristlasi üles alustama ettevalmistusi praegu, et olla valmis tulevikuks, mis võib tuua kaasa proovikivid. Wurmbrand rõhutab, et on oluline jätta järgnevatele põlvkondadele selge eeskuju, näidates, kuidas jääda kindlaks oma usule ka kõige keerulisemates olukordades.

"Põrandaaluseks koguduseks valmistumine" ei ole lihtsalt lugemismaterjal; see on juhend ja inspiratsiooniallikas neile, kes soovivad oma usku sügavamalt mõista ja olla valmis selle eest seisma igas olukorras. Kui tunnete, et see teema puudutab teid, siis võib see raamat olla teie jaoks oluline lugemine.