Põrgu väed on rünnakul

Põrgu väed on rünnakul

Autor: Rick Joyner

Kirjastus: ALLIKA KIRJASTUS

Kategooria: Kristlus
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas olete märganud, kuidas vaimulikud liikumised on tänapäeval taas esile kerkinud? Rick Joyneri teos "Põrgu väed on rünnakul" võtab vaatluse alla selle nähtuse sügavamad põhjused. Autor, kes on tuntud oma karismaatilise liikumise panuse poolest, avab meie ees pildi, kus vaimuannid nagu tervendamine, õpetamine ja prohveteerimine on taas tõusnud esiplaanile.

Joyneri raamat, mis kirjutati juba aastaid tagasi, paistab ettekuulutusena praegusele ajale, hoiatades meid kurjusejõudude eest, mis on aktiveerunud nii meie füüsilises kui ka vaimses reaalsuses. See on ühtaegu ajatu ja asjakohane, pakkudes sügavat mõistmist vaimsete lahingute kohta, milles paljud usklikud täna osalevad.

Kui oled huvitatud vaimulikest liikumistest ja soovid mõista, kuidas need mõjutavad meie igapäevaelu, siis "Põrgu väed on rünnakul" võib pakkuda sulle väärtuslikke teadmisi. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid ka juhend, mis aitab navigeerida läbi vaimsete väljakutsete, millega võid kokku puutuda.

Rick Joyneri teos on oluline lugemine kõigile, kes tunnevad huvi karismaatilise liikumise ja vaimulike kingituste vastu. See on kirjutatud sulle, et aidata mõista vaimse sõja dünaamikat ja õppida, kuidas seista vastu kurjusele, mis püüab mõjutada nii isiklikku kui ka ühiskondlikku elu. Kas olete valmis avastama, mis peitub vaimsete võitluste taga?