Põrguline

Põrguline

Autor: J. S. Kincaid

Kirjastus: PÄIKESE KIRJASTUS

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma tulevikumaailma, kus lojaalsus ja armutus käivad käsikäes? "Põrguline" on J. S. Kincaidi haarav teos, mis viib teid galaktika südamesse, kus inimlikkuse piirid on hägustunud ning kus ühe teismelise humanoidi, Nemesis, eksistents paneb proovile kõik, mida me arvame teadvat ohverdusest ja armastusest.

Nemesis on loodud ühe eesmärgiga: kaitsta oma peremehe, galaktika senaatori tütart Sidoniat. Nad on üles kasvanud kui õed, kuid Nemesis on valmis Sidonia nimel minema äärmustesse, mida tavaline inimene ei suudaks ette kujutada. Kui aga valitsev keiser nõuab Sidonia kohalolekut õukonnas, võtab Nemesis enda peale ohtliku missiooni ja asub tema asemel teekonnale, mis võib lõppeda kogu senaatori perekonna hukuga, kui tema tõeline isik peaks paljastuma.

"Põrguline" on lugu, mis kisub teid kaasa juba esimestest lehekülgedest, pakkudes põnevust ja ootamatuid pöördeid. Kincaidi oskuslikult kujundatud maailm on täis intriige ja poliitilisi mänge, mis panevad proovile Nemesis' inimlikkuse, kui ta avastab endas tundeid ja omadusi, mis ületavad tema loomupärase tapainstinkti. See on lugu, mis paneb mõtlema, mis teeb meist inimesed ja kuidas me defineerime inimlikkust.

Kui olete kunagi unistanud kosmosest või olete lihtsalt fantastika ja ulme fänn, siis "Põrguline" on teie jaoks. J. S. Kincaid, kes lapsepõlves unistas astronautide karjäärist, on loonud teose, mis on pälvinud tunnustust üle maailma ja tõusnud mitmetes keeltes bestsellerite edetabelite tippu. See on lugu, mis ei jäta teid ükskõikseks ja kutsub teid kaasa elama Nemesis' teekonnale, kui ta võitleb oma koha eest inimeste maailmas.