Porisev paps

Porisev paps

Autor: Ulf K.

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, miks mõned isad on justkui karmid karud, kes pidevalt torisevad ja nurisevad? Ulf K. raamat "Porisev paps" heidab pilgu ühe sellise isa igapäevaelule, kelle torinad ja pahurad kommentaarid on muutunud justkui koduseinte igapäevaseks osaks.

Kui sa peaksid maha ajama piimaklaasi või unustaksid porised saapad esikusse, on justkui garanteeritud, et kuuled sellest oma porisevalt papsilt. Ja kui sa peaksid isegi paar minutit hiljaks jääma, on kindel, et papsil on selle kohta midagi öelda.

Aga miks valis ema just sellise mehe? Kas seiklusjanulised piraadid, vaprad kauboid ja julged rüütlid olid tõesti kõik otsas? Ulf K. toob meieni selle armastusväärse ja tavalise isa loo, kes võib esmapilgul tunduda tõreda torisejana, kuid kes sügaval sisimas peidab endas palju enamat.

Raamatus "Porisev paps" tutvustatakse meid huumoriprisma kaudu ühe pereisa argipäeva, kus torinad ja tõrelemised võivad varjata hoopis suurt südant ja hoolivust. Võib-olla, just võib-olla, pole see porisev paps sugugi nii karm, kui esmapilgul paistab.

Kui oled uudishimulik, et teada saada, mis peitub ühe poriseva papsi karmi fassaadi taga, siis Ulf K. "Porisev paps" on just see raamat, mis võib sind üllatada ja soojendada. Avasta, et isegi kõige porisevam paps võib olla oma pere jaoks kangelane.